Camping.pl

O nas

Camping.pl to polski portal turystyczny należący do sieci KoobCamp, będącej od ponad 15 lat punktem odniesienia na europejskim rynku wczasów na kempingach i w obiektach wakacyjnych. KoobCamp z siedzibą w Nichelino (TO) we Włoszech jest obecny na międzynarodowym rynku za pośrednictwem wielu portali internetowych poświęconych turystyce w plenerze. Są one dostępne w lokalnych językach i stworzone z myślą o usatysfakcjonowaniu potrzeb turystów jak również gwarantują usługi zarządzania i reklamy obiektów. Wszystkie informacje znajdujące się na Camping.pl są wprowadzane bezpośrednio przez właścicieli obiektów i sprawdzane przez zespół KoobCamp, składający się z około 30 osób o kwalifikacjach w zakresie wczasów w plenerze: celem jest zaoferowanie maksymalnej przejrzystości i wiarygodności danych znajdujących się na portalu. KoobCamp: nieskończone możliwości dla kempingów i obiektów wakacyjnych!

Nasza misja

Naszą misją jest zaoferowanie turystom wczasów spełniających, a nawet wykraczających poza ich oczekiwania. W tym celu opracowujemy przewodniki turystyczne, przydatne porady na temat podróży, a przede wszystkim codziennie pracujemy, aby wszystkie informacje na temat kempingów i obiektów wakacyjnych były możliwie jak najbardziej wyczerpujące i aktualne. Wczasy są zasłużonym wypoczynkiem dla każdego z nas, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które mogą skorzystać tylko z kilku dni urlopu w roku: dzięki Camping.pl i portalom sieci KoobCamp zorganizowanie wypoczynku jest proste, szybkie i bezpieczne.

Filozofia

"Sukces firmy zależy od sukcesu branży, w której prowadzi swoją działalność, jej zdolności do rozwoju w czasie oraz harmonii z partnerami i klientami." Nasza filozofia nawiązuje do zdania Adriano Olivetti (znanego przedsiębiorcy i polityka włoskiego): "Firma nie może nastawiać się wyłącznie na zyski. Musi rozdzielać dobrobyt, kulturę, usługi, demokrację. Myślę, że Firma jest dla człowieka, a nie człowiek dla Firmy". Nasze usatysfakcjonowanie wiąże się z usatysfakcjonowaniem użytkowników, klientów i partnerów, którzy każdego dnia korzystają z oferowanych przez nas usług lub razem z nami pracują.

Reklama dla obiektów

Obiekty gościnne, zwłaszcza kempingi i obiekty wakacyjne mogą skorzystać z sieci KoobCamp w celu przedstawienia swoich usług na poziomie całej Europy, w szczególności dla turystów z: Włoch, Niemiec, Holandii, Francji, Hiszpanii, Danii, Polski, Szwajcarii, Austrii, Chorwacji i wielu innych krajów.

KoobCamp jest social

Dzięki naszym stornom na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Google Plus możemy szybko wypromować obiekty turystyczne oraz informować turystów o nowościach i ofertach. Nasz zespół, również przy pomocy Direct Email Marketing, jest zawsze w kontakcie z użytkownikami, który szukają użytecznych informacji na temat zorganizowania wczasów.

Aplikacje iOS i Android

Informacje portalów KoobCamp są zawsze dostępne również na smartphonie i tabletcie, dzięki aplikacji iOS i Android: w celu odnalezienia obiektu i skontaktowania się z nim wystarczy proste kliknięcie!


Odkryj naszą sieć turystyczną