Camping.pl


5-gwiazdkowe wakacje na łonie natury na Lazurowym Wybrzeżu w Camping La Baume - Le Palmeraie

Wakacje w raju 

Wakacje na łonie natury w Côte d'Azur à fréjus. Położona wśród wzgórz wybrzeża Var, 25-hektarowa posiadłość campingu La Baume - La Palmeraie jest prawdziwą oazą pośród bujnej śródziemnomorskiej roślinności. Położony zaledwie kilka minut od plaż Fréjus (5 km), obficie obsadzony drzewami i kwiatami kemping gwarantuje niezapomniane wakacje, skąpane w mérskich kolorach i zapachach.

6 powodów, dla których warto wybrać La Baume - La Palmeraie

 
Obszary wodne
Na kempingu 5 étoiles de La Baume można popływać w jednym z 6 basenów, z których 2 są zadaszone i podgrzewane. Możesz także zjeżdżać na 4 saneczkach najnowszej generacji, aby przeżyć ekscytującą przejażdżkę! Młodzież może odkrywać zabawny brodzik, obsadzony palmami i innymi egzotycznymi roślinami.
 
 
 
espace aquatique camping baume
 

Wakacje rodzinne

Przeżyj swoje wakacje pod znakiem sportu i zabawy! Liderzy aktywności zaprogramują szereg zajęć na dni i wieczory.

 
Dla młodzieży
Dla młodzieży

Dzieci w wieku od 4 do 8 lat są mile widziane w klubie dziecięcym "Les Pitchouns", młodzież w wieku od 9 do 13 lat spotyka się w klubie "Junior". Będą mieli do dyspozycji urozmaicony program zajęć przygotowany przez naszych dwujęzycznych animatorów.

Klub teen (14-17 lat)* otwarty w czasie świąt wielkanocnych i w lipcu-sierpniu obiecuje młodym ludziom zabawny i dynamiczny dzień, ze wspaniałymi spotkaniami !
*W ramach dostępnych miejsc

 animacja enfant la baume la palmeraie

 
 

Le SPA Armata

Na wakacje na kempingu synonimem absolutnego komfortu i dobrego samopoczucia Spa będzie idealnym miejscem na relaks, z wyborem zabiegów kosmetycznych i masaży, sauną, wanną z hydromasażem, gabinetami masażu i herbaciarnią ziołową.
  

Restauracja

Pizzeria z przekąskami będzie idealna na szybki posiłek przed powrotem do zajęć sportowych i wodnych.
Zapraszamy również do restauracji à w cieniu stuletnich drzew oliwnych, aby delektować się lokalną i smaczną kuchnią Fréjus.
 

snack
  
Harmonia z naturą w Var 

Pobyt na 5-gwiazdkowym kempingu La Baume i w rezydencji turystycznej La Palmeraie daje możliwość naładowania baterii w pełnej harmonii z naturą;tion of the Var, która uzupełnia zakwaterowanie i różne udogodnienia, wnosząc świeżość i egzotykę do posiadłości.
 Odkryj naszą sieć turystyczną