Camping.pl

Chorwacja: kempingi i obiekty wakacyjne

Kliknij na obraz lub mapę, aby uzyskać dostęp do szczegółowych informacji na temat obiektu w regionie turystycznym. Znajdziesz tam zdjęcia, usługi, ceny i kontakt.

Proponujemy Ci 13 rozwiązań

Centro Vacanze Bi-Village

Bi-Village to <strong>ośrodek wypoczynkowy</strong> położony w <strong>Fažana</strong>, uroczym i malowniczym miasteczku w <strong>Chorwacji</strong> z widokiem na <strong>Morze Adriatyckie</strong> >. Z wpływami weneckimi i rzymskimi, położony naprzeciwko <strong>Wysp Brijuni</strong> i Parku Narodowego, zaledwie 7 km od turystycznego centrum Puli.

Camping Village Poljana

Camping Village Poljana znajduje się w Chorwacji na pięknej wyspie Losinj, kilka kilometrów od Mali Losinj, naprzeciwko wyspy Krk, w zatoce Kvarner. Poljana Camping Village, położony w najwęższym miejscu wyspy, znajduje się w jednym z najbardziej sugestywnych obszarów Lošinja, z krystalicznym morzem o jasnych turkusowych kolorach wody, harmonijnie wkomponowanym w dziewiczą przyrodę i skąpanym z obu stron morzem. Z jednej strony znajduje się Darsena z pomostami do cumowania łodzi i możliwością wypożyczenia z drugiej cudowna naturalna zatoka.

Odkryj naszą sieć turystyczną