Camping.pl

Lazise: kempingi i ośrodki wczasowe

Kliknij na obraz lub mapę, aby uzyskać dostęp do szczegółowych informacji na temat obiektu w regionie turystycznym. Znajdziesz tam zdjęcia, usługi, ceny i kontakt.

Proponujemy Ci 13 rozwiązań

Camping La Quercia

Wśród historycznych kempingów Lazise (VR) i z widokiem na jezioro Garda, Camping La Quercia jest oazą pośród natury, z takimi usługami, jak duży basen ze zjeżdżalnią, wewnętrzna restauracja i plac zabaw.

Camping Belvedere

Położony w Lazise, nad jeziorem Garda i w prowincji Werona, Camping Belvedere oferuje zakwaterowanie dla każdego stylu wakacyjnego i najnowocześniejsze udogodnienia, takie jak nowo wybudowany park wodny ze zjeżdżalnią wodną.

Camping Fossalta

W miejscowości Fossalta di Lazise (VR), z bezpośrednim widokiem na jezioro Garda, Camping Fossalta oferuje zakwaterowanie i usługi spełniające wszystkie wakacyjne potrzeby, z takimi udogodnieniami jak basen, korty tenisowe i plac zabaw.

Le Palme Camping

Kemping Le Palme położony jest bezpośrednio nad jeziorem Garda, w niewielkiej odległości od Lazise i Peschiera del Garda, w jednym z najbardziej sugestywnych zakątków Riviera degli Ulivi, gdzie przyroda wciąż zachowuje swoją dominującą pozycję. Spokój i piękno tych miejsc sprawiają, że kemping Le Palme jest idealną oazą na wakacje. Kemping znajduje się kilka kilometrów od Gardaland, Movieland, Caneva, Villa dei Cedri Thermal Park i innych parków w okolicy.

Camping Du Parc

Na wschodnim brzegu jeziora Garda, w Lazise (VR), Camping Du Parc oferuje bezpośredni dostęp do jeziora i udogodnienia, od basenu i restauracji po rozrywkę i siłownię z osobistymi trenerami.

Camping Park Delle Rose

Kemping położony jest w uprzywilejowanej lokalizacji bezpośrednio nad jeziorem z piaszczystą plażą, około 2 km od miejscowości Lazise, do której można łatwo dotrzeć wygodną ścieżką pieszą i rowerową.

Odkryj naszą sieć turystyczną